אודות לנדמרקס

חברת לנדמרקס בע"מ הינה חברה המתמחה בבנייה איכותית של בתים צמודי קרקע עבור משפחות באזור השרון. החברה הינה נצר למשפחת קבלנים מסידני שבאוסטרליה.

אב המשפחה, ארי מרקס, היה קבלן בניין וייזם מצליח מאוד באוסטרליה. הוא נכנס לעסקי הבנייה בשנות ה-50 של המאה הקודמת. בתקופה מאוד קצרה יחסית יצר לעצמו שם של אחד הקבלנים הטובים באזור. בסידני בנה ארי מאות יחידות דיור והיה לשם דבר בענף.הוא היה ידוע במקצועיות ובשיטות הבנייה המתקדמות והחדישות בהן השתמש. היו לו יחסי אנוש מיוחדים במינם שמשכו אליו לקוחות רבים. כולם אהבו אותו, רצו לקנות ממנו בתים והבתים שבנה נמכרו במהירות שיא. גם בקרב קבלני המשנה והספקים היה לשם דבר.

בשנת 1972, למרות הרווחה הכלכלית שהיתה לו עם משפחתו באוסטרליה, החליט שמקום הכי טוב לגדל את ארבעת ילדיו הוא בישראל והם עלו לארץ.

את חברת לנדמרקס בע"מ בארץ ייסד ריצ'רד מרקס, הבן של ארי. ריצ'רד החל את דרכו בענף הבניה בשנות ה-80 כשמאחוריו מורשת משפחתית ענפה בתחום. ריצ'רד, יוצא צוות אוויר בחיל האוויר הישראלי, משלב את הכישורים הטכניים, החוש לסדר, הקפדנות והארגון, בניהול פרויקטים אותם החברה מבצעת. לאחר שירות הצבאי הלך ריצ'רד להעשיר את השכלתו בענף הבנייה. ריצ'רד למד במשך שנתיים את רזי הבניין בבית ספר לקבלנים, והינו בעל תעודה של קבלן בניין מוסמך בישראל.

מאחורי החברה עשרות פרויקטים מוצלחים של בנייה עבור משפחות רבות באזור השרון ועמק חפר. הנסיון המצטבר והלקוחות המרוצים הובילו את החברה להיות חברה מובילה של בניה צמודת קרקע באזור.

החברה הינה חברה קבלנית רשומה ברשם הקבלנים בישראל ובעלת רישיון קבלן לבניית מבנים ראשי סיווג 100.

 
 
לנדמרקס בע"מ          טלפון: 09-8828066           דוא"ל:   info@landmarks.co.il  
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus