דף הבית >> המלצות >> עדי וערן - מכתב הערכה - פרוייקט בית פרטי במושב עין ורד
עדי וערן - מכתב הערכה, פרוייקט בעין ורד

בשנת 2011 החלטנו לבנות את ביתנו הפרטי.

במסגרת תהליך הבניה, כמו רבים אחרים, חווינו את תהליך ההחלטה של בניה עם מפקח או קבלן מפתח.
מאחר שאשתי ואני, שנינו עובדים שעות רבות, הבנו שבניה עם מפקח תצריך מאיתנו רמת מעורבות גבוהה, דבר שלא היה אפשרי מבחינתנו, התחלנו את שלב הפגישות עם קבלני מפתח.

נפגשנו עם מספר קבלנים, ללנדמרקס הגענו לאחר שחבר המליץ בחום.

כבר בפגישה הראשונה ריצ'ארד הותיר עלינו רושם מצויין, בתום הפגישה הבנו שמדובר בראש ובראשונה בחברה עם ניסיון רב ולא ב"אירוע חולף", חברה שיש לה "אבא" ולא פחות חשוב, נכונות גדולה מאוד לעשות את הפרוייקט שלנו.
כבר בפגישה הראשונה הציג בפנינו ריצ'ארד את משמעויות הבניה ואת מה שנדרש על מנת להתקדם.

ההחלטה לעבוד עם חברת לנדמרקס היתה נכונה. הפרוייקט זרם והתקדם בקצב משביע רצון, אם יש מישהו שעיכב את הפרוייקט זה אנחנו בבחירת מפרטי הגמר.  ריצ'ארד היה סבלני לשינויים ולבקשות שלנו, דבר שמהכירותי את הנושא מאנשים אחרים שבנו, לא היה עובר ללא התנגדויות ועלות כספית נוספת.

בעלי המקצוע שריצ'ארד מעסיק אלו אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שמלווים את חברת לנדמרקס עשרות שנים, הדגש החשוב ביותר שצריך להבין שהחברה ערבה באופן מלא לתוצר המתקבל מכל איש מקצוע שבאחריותה, דבר שבוודאות לא היינו מקבלים בכל שיטת בניה אחרת שהיינו בוחרים.

את שלב הגמרים (פחות או יותר לאחר חצי פרוייקט), מנהל באופן צמוד שלום שהינו מנהל העבודה של חברת לנדמרקס.
מבחינתינו, העבודה עם שלום היתה חוויה חיובית מתחילת תהליך העבודה מולו ועד סופה, מנהל עבודה שמתאפיין בראש גדול, סבלנות, מקצוענות וקשב מלא לכל רצונות הלקוח, בהחלט איש חריג בנוף הישראלי.
כעבור שנה הסתיים פרוייקט הבניה, תהליך שבהרבה מקומות נגמר במפח נפש ובאפיסת כוחות, אצלנו הסתיים בתחושה טובה ובידיעה שהבית שנכנסנו אליו הוא איכותי.

מעבר לתודות לריצ'ארד, שלום וכל יתר בעלי המקצוע, במבחן הבית העתידי אם וכאשר ייבנה, הכתובת לקבלן שייבצע את העבודה ברורה.

בברכה,
עדי וערן
 
לנדמרקס בע"מ          טלפון: 09-8828066           דוא"ל:   info@landmarks.co.il  
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus