יתרונות העבודה עם קבלן מפתח

יתרונות העבודה עם “קבלן מפתח”

>

ריכוז כל פרויקט הבנייה – קבלן מפתח מבצע את כל עבודות הבנייה מתחילת התהליך ועד לסופו – משלב השלב ועד לסיום כל עבודות הגמר ומסירת הבית ללקוח. על מנת לעבור את תהליך הבנייה בצורה הטובה, הקלה, הנעימה והחסכונית ביותר, כדאי לעבוד עם קבלן מפתח.

>

תיאום בין צוותי העבודה – קבלן המפתח מרכז את כל תוכניות הבנייה מהאדריכל ודואג להתאמתן לפרויקט הבנייה.

העבודות באתר הבנייה מבוצעות ע”י צוותים מיומנים ומנוסים, כאשר בכל אתר נמצא מנהל עבודה ייעודי. צוותי העבודה ומנהלי העבודה מתואמים באמצעות הקבלן, אשר מכיר את הצוותים לאורך שנים, ודואג לכך שהעבודה תהיה רציפה ולא יגרם “פקק” או עיכוב וכן שכל בעל מקצוע בקיא בהכנות שהכינו לו בעלי המקצוע שקדמו לו.

קבלן המפתח מעסיק גם קבלני משנה בהתאם לצורך, כגון: קבלני מיזוג אוויר, מרכיבי חלונות ואלומיניום, נגרים, מתקיני פרקטים וכו’.

>

אספקת חומרי גלם וגמר – קבלן המפתח דואג לאספקה שוטפת ומתוזמנת של כל חומרי הגלם הציוד הנדרשים לצורך פרויקט הבנייה בכללותו וגם יספק ללקוחות (בהתאם לדרישה) במחירים מוזלים את כל הקשור לחומרי הגמר, כגון: ריצופים, כלים סניטריים, דלתות פנים ודלתות חוץ ועוד באמצעות עבודה צמודה ורציפה עם ספקים מובילים של אותם מוצרים. הקבלן ידאג לאבטחתם ולשלמותם של כל חומרי הגלם וחומרי הגמר במהלך העבודה.

>

כתובת אחת – החשוב ביותר – קבלן מפתח נותן פתרון כולל לכל צרכי הלקוח במהלך הבנייה ונוכחותו חוסכת מהלקוח כאבי ראש והצורך לבדוק, לנהל מו”מ ולהעסיק מגוון קבלנים ובעלי מקצוע ולדאוג לכל התיאומים וההתאמות ביניהם. ללקוח יש כתובת אחת וליווי צמוד בכל הקשור לכל תהליך הבנייה. במקרה של תקלות, שינויים, התאמות או בעיות – כל אלו הם באחריותו של קבלן המפתח והוא זה שייתן מענה לכל הנושאים לשביעות רצון הלקוחות.

>

עמידה בתקציב – קבלן מפתח נותן מראש הצעת מחיר כוללת לכל הפרויקט. אין הפתעות ואין חריגות. הלקוחות יודעים מראש מתי בדיוק הם משלמים ובעבור מה הם משלמים וכך ניתן לוודא מראש עמידה בתקציב המתוכנן. כמו כן, לוח הזמנים המדויק לסיום פרויקט הבנייה ניתן מראש, כך שאפשר לתכנן מעבר לבית החלומות מבעוד מועד.

>

לשקט נפשי – חשוב לוודא שלקבלן המפתח יש ניסיון, המלצות, הסמכה והשכלה פורמליים, שהוא רשום בפנקס הקבלנים, נותן אחריות מלאה על הבנייה בהתאם לחוק מכר ושהוא מכוסה בביטוח מקיף לכל זמן הבנייה. כדאי לקבל הצעת מחיר מסודרת ומפורטת מראש וכן לחתום על חוזה עבודה טוב שיקבע סנקציות במקרה של אי עמידה בלוחות זמנים. נקודות אלו מונעות בעיות עתידיות ותורמות לשקט הנפשי של הלקוחות.

Skip to content